26.02.2012
OKUL DEĞİŞİKLİĞİ

Ece'yi bir türlü okuluna alıştıramayınca evde benimle birlikte kalıp huysuzluklar yapmaya başladı. sonuç olarak 5 ay sonra okulunu değiştirdik.Neyseki yeni okulundan şimdilik memnun umarım hep böylede kalır.
Son günlerde başımı evden dışarı dahi çıkaramaz oldum.O kadar yoğun geçiyorki günlerim ev işi,ece ve oya derken gün nasıl geçiyor zaman nasıl akıyor anlamıyorum üstüne üstlük Oya'da  geceleri (diş)uyumama sorununu başlayınca günde 2 saat uyumayı kar olarak görür oldum.Yorgunum..yorgun...
Millet nasıl 3-4 çocuk yapıyor anlayamıyorum ya kalabalık oturuyorlar(teyze-yeğen-dayı) yada sırtlarını dayadıkları bir büyükleri olmalı.

İlk 5 ay oya ve ece'yi çok iyi idare ettik,hep övünüyordum  Ece oya'yı hiç kıskanmıyor diye ne olduysa son aylarda oldu.Ece'de bir kıskanclıktır aldı başını gidiyor.Geçen gün Oya'yı odadan attı :) Zoorrrr inanın zor aralarında yaş farkı az olunca biri bebek diğeri ondan bebek insan yaşayınca anlıyormuş.

Ece'nin şu sıralar en sevdiği iş fotoğraf çekmek,aşağıda Eceden karelerle uğurluyorum sizleri sevgiyle kalın.
Ve yazdan kalma videolar2 yorum:

abide berkman dedi ki...

Ece yeni okuluna alışır,güzel güzel gider işallah canım.Çok çoçuğu olanların bizim kadar pinpirikli olduklarını sanmıyorum.Ben uyku saati geçse yada biraz az yemek yese neyapacağımı şaşırıyorum.Buarada 2 çoçuk bakmak nasıl çokmu zor ?? Sevgiler canım...

AylinSılığ dedi ki...

Sonunda dogruyu söyleyen biri dedim okurken:), kolay gelsin.

Teşekkürler gene beklerim...