5.07.2010

TATİLE ÇIKTIKEşim yıllık izne çıkınca Tekirdağ’dan önce Antalya’ya tatile gitmeye karar verdik.Uçakla değilde arabayla geze geze gidelim dedik.Sabah 06.00 sularında yollara koyulduk.Antalya yolu o kadar bozuktuki 7 saatlik yolu 9 saatte vardık.Ben arabanın arka koltuğunda Ece’yi oyalıyacağım diye per perişan oldum desem yeridir.


 Neyseki kalacağımız otele geçen senede geldiğimiz ve oldukça memnun kaldığımız için otel konusunda kafamızda soru işaretleri yoktu.Otel gerçekten tek kelimeyle yine süperdi.


Otele vardığımızda giriş işlemlerimizi yapıp,odamıza yerleşmeyi beklemeden direkt kendimizi havuza attık.Otelde kaldığımız günler boyunca Ece resmen su kuşu oldu.Bıraksak saatlerce havuzda-denizde yüzebilirdi.


Akşamları yemeğimizi yer yemez Ece’yi mini disco’ya götürdük.ordaki çocuklarla bolbol dans etti.Aslında bu tatil bizim için değil Ece içindi.

 Sayılı gün çabuk geçer misali 8 koca günü devirip tekrar izmir’e döndük.küçücük çocukta olsa Döndüğümüzde Ece eve girmek istemedi.


Yüzünde –üff gene eve döndük tatilde çok güzeldi der gibi bir ifade vardı…


 Kısmetse tatil havasını fazla açmadan biraz dinlenip Birkaç gün içinde Tekirdağ’a annemlerin yazlığına doğru yola çıkacağız malum arabayla geçirilecek 7 saat daha :) Neyseki babamız ısrarlarım üzerine arabaya tv taktırmış bir sürüde callilo dvd’si almış sanırım biraz daha rahat edeceğim.Yoksa arabada neden durmadan oturduğunu anlamayan,minicik bir cocuğu saatlerce oyalamak gerçekten çok zor.sevgiyle kalın.

Teşekkürler gene beklerim...